Testy na inteligencję

Testy na inteligencję
Darmowy, bardzo dokładny test na inteligencję do rozwiązania, oparty o uznaną na świecie skalę Bineta. Prawdziwość jego wyniku gwarantują nasi niezależni specjaliści. Strona ma też interesujące materiały - jak korzysta się w tych czasach z testów IQ na świecie? Jak podnieść swój iloraz inteligencji? O tym wszystkim można przeczytać tutaj. Zapraszamy!

Szczegóły strony testynainteligencje.republika.pl

Podlinkuj stronę testynainteligencje.republika.pl

Testy na inteligencję

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 131

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

 • Psychoterapeuta Kraków »

  Centrum Psychoterapii Olkusz (małopolska) - pomoc psychoterapeutyczna i psychologiczna. Psychoterapeuta i psycholog w Olkuszu - warsztaty rozwoju, treningi, usługi dedykowane, wsparcie pierwszego kontaktu, terapia par, terapia indywidualna oraz terapia grupowa, porady metodologiczne. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. W ofercie także warsztaty doradztwo zawodowe, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia, psychoedukacja dla tych którzy z myślą o własnym rozwoju. Problemy i kryzysy życiowe. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia wrocław »

  Jeżeli Twoje związki z ludźmi odbierasz jako mało satysfakcjonujące, w relacjach odczuwasz niepokój, niezrozumienie i często samotność.Najbliższe relacje są raniące, destrukcyjne i  są źródłem twojej frustracji.Przeżywasz uczucia smutku, beznadziei, doświadczasz pustki, straciłeś chęć i sens życia.Chciałbyś zwiększyć swoje kompetencje osobiste i psychospołeczne, masz poczucie, że nie korzystasz  w pełni  ze swoich możliwości.Potrzebujesz dowiedzieć się jak polepszyć  jakość swojego życia, zrozumieć swoje trudności  oraz motywy swojego zachowania.W Pracowni Psychoterapii ALTER EGO we Wrocławiu proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie .

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie w porządku, czujesz się samotny, nie widzisz sensu życia, jesteś rozdrażniony, masz problem w nieśmiałością, nie potrafisz nawiązać kontaktu z ludźmi, masz dorastające dziecko, z którym masz kłopoty lub nie możesz z nim nawiązać kontaktu - zapraszam na psychoterapię, gdzie zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc terapeutyczną w sytuacjach kryzysowych.
  Zakres usług:
  - Psychoterapia indywidualna młodzieży
  - Psychoterapia indywidualna dorosłych
  - Treningi socjoterapeutyczne
  - Treningi umiejętności interpersonalnych
  - Poradnictwo
  Zapraszam do Wrocławskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej INSIDE, gdzie prowadzę psychoterapię - Małgorzata Stefanow.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny DIADA oferuje usługi w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zajmujemy się psychoterapią nerwic, depresji, fobii, ADHD, terapią małżeńska, przeprowadzamy badania psychologiczne. U nas znajdziesz pomoc w sytuacjach kryzysowych. Jeśli rozpoznajesz u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, i chciałbyś je skonsultować, to zapraszamy na spotkanie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia wrocław »

  Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu mieszczącego się we wrocławiu na specjalne i fachowe sesje, leczące wszelkiego rodzaju problemy z psychiką. Nasz gabinet zatrudnia między innymi psychoterapeutę, które ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Możemy zagwarantować Tobie, że z całą pewnością z naszych sesji wyjdziesz zadowolony oraz w pełni uleczony. Jeśli mieszkasz pod wrocławiem to również zapraszamy Ciebie do naszego biura. Nie bój się, spotkanie z psychologiem jest bez bolesne i skutecznie leczy problemy emocjonalne.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz »

  Potrzebujesz poznać kontakt do lekarza, adres gabinetu czy godziny przyjęć? Zapraszamy do odwiedzenia internetowego informatora medycznego MedInf.pl Nasz serwis to obszerne źródło kontaktów do lekarzy, klinki czy aptek. Firmy medyczne również zapraszamy do naszego serwisu gdzie mogą Państwo bezpłatnie dodać wizytówkę swojej działalności. Dzięki obecności w naszym portalu dotrzecie Państwo do przyszłych pacjentów.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty rozwoju osobistego piła »

  Podstawowe korzyści jakie daje terapia tańcem i ruchem Piła to przede wszystkim świadomość własnego ciała i jego komunikacji z wewnętrznym głosem. Akceptacja siebie i pogłębianie poczucia własnej wartości. Program własnym rytmem rozwija dodatkowo spontaniczność i kreatywność, zachęca do działania. Własnym rytmem to własny program, który wspiera rozwój osobisty każdej z nas. Założenie jest takie, że poprzez zajęcia z ruchu budzi się nasza kreatywność oraz pasja do życia. Propozycja jest połączeniem różnych metod pracy z ciałem.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Pomagamy ludziom przeżywającym lęki, załamania i kryzysy życiowe oraz tym, którzy poszukują lepszego sposobu życia i jego sensu. Do kogo adresujemy naszą stronę? Pracujemy w Szczecinie dlatego zależy nam na odwiedzinach osób poszukujących wsparcia psychoterapeuty w tym mieście. Zapraszamy też tych, którym zależy na uzupełnieniu swojej wiedzy w dziedzinie wybranych zagadnień z psychoterapii Gestalt. Dzięki pracy w tym nurcie terapeutycznym masz szansę stać się bardziej szczęśliwym, świadomym siebie człowiekiem.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent sprzętu rehabilitacyjnego »

  Coraz bardziej popularne zarówno w medycynie jak i w przemyśle są kriokomory i wszystkie towary powiązane z krio przedmiotami. Kriosystem to firma dominująca na rynku i dlatego powinno się od niej kupować oferowany towar. Na stronie internetowej Kriosystemu trzeba poczytać o metodzie, ponieważ wszystko mają idealnie i jasno opisane. Ludzie zaciekawieni nabyciem krio przedmiotów, też znajdątu towar bardzo dobrej jakości, który będzie z pewnością pracował strasznie długo. Pokazane przedmioty są przedstawione w łatwy do zrozumienia sposób i dlatego Kriosystem jest danym miejscem dla kupujących rzeczy kriogeniczne.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Perfumeria internetowa »

  Na pewno wspaniałym miejscem do zakupu kosmetyków jest perfumeria internetowa Mon Credo. Tam odszukać można nie tylko piękne zapachy, ale też kosmetyki do pielęgnowania całego ciała. To piękne miejsce, ponieważ nie tylko dobrze się prezentuje, ale też proponuje niesamowitej jakości towar. To z pewnością miejsce dla osób lubiących przepych i wspaniałe przedmioty. Kosmetyki są doskonałe i warte swojej ceny. To miejsce, które pokocha ogromna liczba osób, ponieważ można się poczuć ekskluzywnie kupując sprzęt z ich propozycji. Kosmetyki pielęgnacyjne zarówno dla panów i kobiet można kupić od ręki. Mon Credo to naprawdę wspaniała witryna internetowa dla osób kochających wspaniałej jakości kosmetyki.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia sportowa »

  Trzeba mieć na uwadze, że jest XXI wiek, a więc bez wątpienia psychologia sportowa jest ze wszech miar istotna. I dlatego psycholog sportu, który zamieścił własną ofertę na witrynie internetowej jest perfekcyjnym wyjściem dla tych sportowców, którzy chcieliby być jeszcze lepsi, aniżeli do tej pory. W końcu jego wsparcie psychologiczne sprawia, iż ten sportowiec, który do teraz miewał problemy mentalne, wreszcie jest w stanie się przełamać. A jeszcze na dodatek psycholog bardzo dobrze wie jak wygląda typowe życie sportowca. A więc terminy spotkań są uniwersalne, aby w żadnym razie nie musiały one kolidować z zawodami.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje