Testy na inteligencję

Testy na inteligencję
Darmowy, bardzo dokładny test na inteligencję do rozwiązania, oparty o uznaną na świecie skalę Bineta. Prawdziwość jego wyniku gwarantują nasi niezależni specjaliści. Strona ma też interesujące materiały - jak korzysta się w tych czasach z testów IQ na świecie? Jak podnieść swój iloraz inteligencji? O tym wszystkim można przeczytać tutaj. Zapraszamy!

Szczegóły strony testynainteligencje.republika.pl

Podlinkuj stronę testynainteligencje.republika.pl

Testy na inteligencję

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

 • Terapia Uzależnień Warszawa »

  Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Przestrzegamy wyjątkowo rygorystycznie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Seksuolog, Psychiatra, Psychoterapeuta - Wrocław »

  Jesteśmy profesjonalnym centrum psychoterapii, które działa na terenie Wrocławia. Zapewniamy fachową pomoc od wielu specjalistów, którzy pracują w naszym centrum. Zatrudniamy tylko ludzi z doświadczeniem co gwarantuje, że pacjenci są obsługiwani tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. W naszym centrum pracuje psycholog, seksuolog, psychoterapeuta i psychiatra. Oferujemy możliwość rejestracji on-line do każdego ze specjalistów. Świadczymy także usługi poradni przez internet, na naszej stronie znajdą Państwo formularz, dzięki któremu można skorzystać z usługi e-porady czyli profesjonalnej porady lekarskiej bez wychodzenia z domu. Jesteśmy największym centrum psychoterapeutycznym na terenie dolnego śląska. Prowadzimy także szereg szkoleń. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie w porządku, czujesz się samotny, nie widzisz sensu życia, jesteś rozdrażniony, masz problem w nieśmiałością, nie potrafisz nawiązać kontaktu z ludźmi, masz dorastające dziecko, z którym masz kłopoty lub nie możesz z nim nawiązać kontaktu - zapraszam na psychoterapię, gdzie zostaniesz wysłuchany i otrzymasz profesjonalną pomoc terapeutyczną w sytuacjach kryzysowych.
  Zakres usług:
  - Psychoterapia indywidualna młodzieży
  - Psychoterapia indywidualna dorosłych
  - Treningi socjoterapeutyczne
  - Treningi umiejętności interpersonalnych
  - Poradnictwo
  Zapraszam do Wrocławskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej INSIDE, gdzie prowadzę psychoterapię - Małgorzata Stefanow.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz »

  Potrzebujesz poznać kontakt do lekarza, adres gabinetu czy godziny przyjęć? Zapraszamy do odwiedzenia internetowego informatora medycznego MedInf.pl Nasz serwis to obszerne źródło kontaktów do lekarzy, klinki czy aptek. Firmy medyczne również zapraszamy do naszego serwisu gdzie mogą Państwo bezpłatnie dodać wizytówkę swojej działalności. Dzięki obecności w naszym portalu dotrzecie Państwo do przyszłych pacjentów.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne »

  Oferujemy badania psychologiczne dzieci i dorosłych; badania psychotechniczne - psychotesty kierowców, instruktorów, egzaminatorów, operatorów sprzętu, elektromonterów i członków OSP. Działamy również jako pracownia odwoławcza na terenie Podkarpacia. Gabinet czynny w poniedziałki i czwartki w godz. 15-18; Możliwość uzgodnienia innego terminu badań; Rejestracja osobista lub telefoniczna; Status pracowni odwoławczej na terenie woj. podkarpackiego; Atrakcyjne ceny badań i rabaty dla stałych klientów

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - hipnoterapeuta, psychoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Depresja, leczenie alkoholizmu i innych uzależnień. Pomagamy w radzeniu sobie z takimi objawami: depresja, nerwica, zaburzenia odżywiania, uzależnienia - alkoholizm (skuteczne leczenie alkoholizmu), palenie, sytuacje stresowe itp. Wspomagamy zdolności i kompetencje stosując coaching jako interaktywny proces. Terapeuci, psycholog Warszawa - efektywna hipnoterapia, psychoterapia. Hipnoterapeuci i psychoterapeuci zapraszają - także terapia osób lękowych. Skuteczna hipnoza terapeutyczna.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia.net.pl »

  Problemy w pracy, w rodzinie czy po prostu w codziennym życiu, u osób słabych emocjonalnie, stają się powodem powstawania zaburzeń psychicznych. Zaburzenia te mogą powstawać przez wiele lat. Najczęściej powstają i kształtują się przez wiele lat, np. z powodu problemów finansowych lub w sposób błyskawiczny, np. z powodu jakiegoś traumatycznego przeżycia (utraty bliskiej osoby, straty pracy). Mogą stać się przyczyną nieprawidłowych reakcji na pewne zachowania. Pacjent, który doświadczył czegoś traumatycznego, stara się myślami i zachowaniem nie popełniać tego samego błędu, przez co boi się podejmować pewnych decyzji lub w normalny sposób reagować na pewne rzeczy. Zastosowana psychoterapia w takim przypadku ma na celu ukierunkowanie pacjenta, dlaczego zachowuje się w taki sposób, zaakceptowanie tego, co było i otworzenie się na to, co ma być.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychologia to jednak nie tylko nauka, ale również praktyczne stosowanie zdobytej edukacji. Stąd nieraz mówi się o psychologii akademickiej i psychologii stosowanej. Ten podział nie jest sztywny, bo psychologia stosowana prowadzi również prywatne badania. Jedną z dziedzin psychologii stosowanej jest psychologia kliniczna, która interesuje się zdrowiem psychicznym oraz diagnozowaniem zachowań normalnych i patologicznych. W pewnym zakresie psychologia kliniczna nie ogranicza się do diagnozowania ale także do poradnictwa i pomocy w leczeniu. Jedną z ciekawszych dziedzin psychologii stosowanej jest psychoterapia. Psychoterapia para się korygowaniem zaburzeń relacji społecznych, a dodatkowo w związkach partnerskich i rodzinie. Wspólną cechą wszystkich technik psychoterapii jest kontakt międzyludzki.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psycholog »

  Gabinet psychologiczny i terapeutyczny - pomoc przy zaburzeniach i problemach. Sesja terapeutyczna, psychoterapia Wielkopolskie. Psycholog Poznań - profesjonalna pomoc psychologiczna, sesje terapeutyczne, terapia par i indywidualna, typowa diagnoza intelektu oraz osobowości (poznaj swoje Iq). Psycholog i psychoterapeuta zaprasza - konsultacja i porady psychologiczne - terapia CBT, psychoterapia w Poznaniu, Wielkopolska. Anna Antkowiak - członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, bogate doświadczenie zawodowe i staże kliniczne. Trudne emocje przeżywa każdy - gdy jednak jest ich za dużo to ciężko samemu sobie z nimi poradzić. Pomoc w zaburzeniach - spotkania na ulicy Marcelińskiej w Ponznaiu.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Poznan mgr Ewa Stasiewska »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt w Poznaniu - prowadzony przez mgr Ewę Stasiewską - certyfikowanego psychoterapeutę, zaprasza osoby, które przeżywają kryzys, doświadczają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji, chcą konstruktywnie radzić sobie z własnymi emocjami, uczuciami, nastrojami a także pragną odnaleźć wewnętrzną siłę i rozwijać swoje możliwości.
  Psychoterapia Gestalt jest spotkaniem klienta i terapeuty, jest rozmową ale także jest tworzeniem warunków, w których klient może za pomocą doświadczenia głębiej skontaktować się ze swoimi emocjami, myślami, potrzebami i doznaniami płynącymi z ciała.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Warszawa »

  Gorąco nakłaniamy Państwa do przejrzenia naszej oferty. Proponujemy Państwu bowiem wysokiej jakości usługi dotyczące, pomocy psychologicznej, psychiatrii, a także logopedii. Proponujemy także różnego rodzaju konsultacje. Usługi przez nas oferowane odnoszą się zarówno do ludzi dorosłych jak i młodzieży. Zachęcamy do skorzystania też z terapii dla partnerów oraz rodzin. Pracują u nas tylko wybrani świetni specjaliści. Jeśli zatem mają Państwo jakiekolwiek problemy nakłaniamy do kontaktu z nami, bowiem nasze doradztwo jest na godnym polecenia poziomie. Ponadto oferujemy możliwość skontaktowania się z nami za pomocą naszej strony www. Mają Państwo na początku możliwość anonimowego streszczenia swojego problemu, a my odpiszemy w jaki sposób możemy Państwu pomóc rozwiązać problem, który Państwa nęka. Usługa przez naszą firmę świadczona jest płatna, ale należności przez nas proponowane są bardzo atrakcyjne, zatem bez wątpienia nikogo nie odstraszą.

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent sprzętu rehabilitacyjnego »

  Coraz bardziej popularne zarówno w medycynie jak i w przemyśle są kriokomory i wszystkie towary powiązane z krio przedmiotami. Kriosystem to firma dominująca na rynku i dlatego powinno się od niej kupować oferowany towar. Na stronie internetowej Kriosystemu trzeba poczytać o metodzie, ponieważ wszystko mają idealnie i jasno opisane. Ludzie zaciekawieni nabyciem krio przedmiotów, też znajdątu towar bardzo dobrej jakości, który będzie z pewnością pracował strasznie długo. Pokazane przedmioty są przedstawione w łatwy do zrozumienia sposób i dlatego Kriosystem jest danym miejscem dla kupujących rzeczy kriogeniczne.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje