Testy na inteligencję

Testy na inteligencję
Darmowy, bardzo dokładny test na inteligencję do rozwiązania, oparty o uznaną na świecie skalę Bineta. Prawdziwość jego wyniku gwarantują nasi niezależni specjaliści. Strona ma też interesujące materiały - jak korzysta się w tych czasach z testów IQ na świecie? Jak podnieść swój iloraz inteligencji? O tym wszystkim można przeczytać tutaj. Zapraszamy!

Szczegóły strony testynainteligencje.republika.pl

Podlinkuj stronę testynainteligencje.republika.pl

Testy na inteligencję

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

 • Badania psychologiczne »

  Oferujemy badania psychologiczne dzieci i dorosłych; badania psychotechniczne - psychotesty kierowców, instruktorów, egzaminatorów, operatorów sprzętu, elektromonterów i członków OSP. Działamy również jako pracownia odwoławcza na terenie Podkarpacia. Gabinet czynny w poniedziałki i czwartki w godz. 15-18; Możliwość uzgodnienia innego terminu badań; Rejestracja osobista lub telefoniczna; Status pracowni odwoławczej na terenie woj. podkarpackiego; Atrakcyjne ceny badań i rabaty dla stałych klientów

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.PsychoGabinet.pl »

  Gabinet psychologiczny we Wrocławiu Pawła Helfera to miejsce, w którym można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Psychoterapia jest to sprawdzona metoda pracy z pacjentem, która pozwala lepiej zrozumieć siebie, dowiedzieć się co jest źródłem problemów oraz poprawić jakość swojego życia. Psychoterapeuta jest pomocny przeważnie wówczas, kiedy nawarstwiają się problemy oraz życie wymyka się z rąk. W trakcie psychoterapii pacjent oraz psychoterapeuta próbują krok po kroku rozpoznać przyczyny zaistniałych problemów i szukają najlepszych sposobów na ich rozwiązanie. Psychoterapia pozwala także lepiej zrozumieć przyczyny swojego postępowania, jak również pokazuje, na jakich zasadach funkcjonują relacje z bliskimi osobami. Psychoterapia to metoda leczenia, którą na pewno warto podjąć. Umożliwia ona odzyskanie równowagi psychicznej. Dzięki niej pacjenci lepiej radzą sobie z życiowymi wyzwaniami oraz uczą się czerpać radość z kontaktów międzyludzkich.
  Paweł Helfer jest to psychoterapeuta i socjoterapeuta, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego główną specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, jak też grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Prócz tego prowadzi firmę szkoleniową, działającą w zakresie edukacji i biznesu. Psychoterapia indywidualna składa się z regularnych spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Udzielane są również konsultacje online, w takich dziedzinach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest bezpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą to budujące doświadczenie, umożliwiające poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, zwłaszcza w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Poradnia psychologiczna staje się dzisiaj coraz bardziej modna – korzystają z niej małżeństwa, osoby bardzo młode i bardzo dojrzałe, ci, którzy nie potrafią poradzić sobie trudnościami, ale także klienci, którzy pragną zadbać o swoją pozycję czy wizerunek. W ofercie poradni Centrum-Ja (Warszawa Ursynów) możemy znaleźć także terapię bezsenności, konwersacje i testy, szkołę dobrego małżeństwa, pomoc poradni rodzinnej czy psychoterapie, dopasowane do indywidualnych potrzeb zainteresowanych. Udogodnieniem dla klientów jest kącik dziecięcy, elastyczne godziny otwarcia poradni oraz odpowiedni lokal, gwarantujący dyskrecję.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Furgalski - gabinet psychologiczny Łódź »

  Gabinet psychologiczny - psycholog Tomasz Furgalski. Psychologia, pomoc psychologiczna, terapia i psychoterapia Łódź, tutaj uzyskasz porady psychologiczne w Łodzi. Moja specjalność to także coaching. Chcesz poprawić swoje życie? Chcesz osiągać bliskość? Chcesz produktywnie pracować? jedną z naszych propozycji! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Zapraszam do gabinetu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oferta gabinetu obejmuje psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapię par i małżeństw i pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia skierowana jest do osób cierpiących z powodu objawów, które utrudniają odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Gabinet znajduje się tuż przy stacji metra na Placu Wilsona, można także umówić się na wizytę w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby, które rozpoznają u siebie objawy nerwicy, czy depresji. Małgorzata Wudarczyk.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MBTI Kraków Introtyp »

  Zrozumienie człowieka jest dla mnie kluczem do sukcesu jednostki, zespołu jak i całej organizacji. Proponuję przyjazną i profesjonalną ofertę, łączącą korzyści handlowe z najlepszymi praktykami etycznymi. Na co dzień możemy przekonać się, jak ważne jest zdiagnozowanie obszarów zagrażających równowadze naszego życia prywatnego. Zrozumienie własnego typu osobowości pomaga w przełamywaniu trudności na każdym etapie naszego życia. Teoria MBTI wyjaśnia podstawowe wzorce ludzkiego zachowania. Można ją stosować m.in. w następujących obszarach: kreowaniu i rozwoju nowych umiejętności, radzeniu sobie ze stresem. Zapraszam do współpracy: Iwona Kosiec +48 504 170 574

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny warszawa - pracowniapepe.pl »

  Porady psychologiczne warszawa PEPE Jest kadrą psychologów i psychoterapeutów pracujących w nurcie humanistyczno – egzystencjalnym pod superwizją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wierzymy, że każdy człowiek ma wrodzoną siłę do pokonywania życiowych problemów i trudności. Psycholog warszawa, Gabinet psycholoiczny warszawa zaprasza na porady pszychologiczne warszawa. Dni i godziny terapii, porady psychologiczne warszawa dobieramy indywidualnie w zależności od możliwości uczestników. W sprawie dokonania zapisu zapraszamy do kontaktowania się z nami. Porady psychologiczne warszawa „PEPE” To punkt, gdzie możecie Państwo dostać profesjonalną pomoc psychologiczną, skorzystać z psychoterapii, warsztatów. Gabinet psychologiczny warszawa - uczymy umiejętności takich jak radzenie sobie ze stresem. Proponowany przez Gabinet psychologiczny warszawa, psycholog warszawa warsztat ma pomóc w pokazywaniu powodów stresu i obliczenia jego natężenia. Pacjenci zdobędą wiedzę, pozwolającą uświadomić sobie skąd wziął się stres.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mediacje rodzinne »

  mediacje rodzinne bo na pewno będziemy zadowoleni jeżeli wszystko będzie odpowiednio przebiegać. Coraz więcej ludzi ma problemy nie zdrowotne jednakże z duchem aby zadbać ażeby o wszystko zadbać. Na pewno będziemy zadowoleni jeśli wszystko w naszym żywocie będzie właściwie przebiegać jednak o to trzeba zadbać. Czasem trzeba wizytować ekspertów którzy nam w tym ulżą w lepszym zrozumieniu świata.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Daj sobie pomóc. Skonsultuj swoje problemy z wykwalifikowanym psychologiem specjalizującym się w terapii indywidualnej człowieka dorosłego. Gabinet psychologiczny PINEA udziela konsultacji i poradnictwa z zakresu: zaburzeń lękowych, depresji, problemów w kontaktach z bliskimi i otoczeniem, kryzysów emocjonalnych, życiowych oraz przemocy w rodzinie. Szczegółowe informacje na: pinea.wroclaw.pl.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Szczecin - terapia indywidualna »

  Potrzebujesz pomocy psychoterapeuty bo masz pewien życiowy problem? Czujesz się zbłąkany w kontaktach międzyludzkich? Masz uczucie, iż nie panujesz nad swoim umysłem?. Musisz koniecznie skorzystać z porady psychologa. Dołącz na psychoterapię grupową, lub też na normalną rozmowę z psychologiem, który spróbuje się rozwiązać Twoje problemy. Tak niewiele potrzeba, by nareszcie się ich pozbyć. Przekonaj się, nic nie ryzykujesz a możesz mieć dużo lepsze samopoczucie i poprawić swój nastrój.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psycholog »

  Gabinet psychologiczny i terapeutyczny - pomoc przy zaburzeniach i problemach. Sesja terapeutyczna, psychoterapia Wielkopolskie. Psycholog Poznań - profesjonalna pomoc psychologiczna, sesje terapeutyczne, terapia par i indywidualna, typowa diagnoza intelektu oraz osobowości (poznaj swoje Iq). Psycholog i psychoterapeuta zaprasza - konsultacja i porady psychologiczne - terapia CBT, psychoterapia w Poznaniu, Wielkopolska. Anna Antkowiak - członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, bogate doświadczenie zawodowe i staże kliniczne. Trudne emocje przeżywa każdy - gdy jednak jest ich za dużo to ciężko samemu sobie z nimi poradzić. Pomoc w zaburzeniach - spotkania na ulicy Marcelińskiej w Ponznaiu.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Osobista - psycholog internetowy, psychoterapia, coaching »

  Ostatnie wnioski z badań społecznych są alarmujące. Nawet 6 milionów ludzi w Polsce może potrzebować porad psychoterapeutycznych! Co ważne, osób uskarżających się na stres, zmęczenie, niepokoje i problemy osobiste odnotowuje się coraz więcej. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miało nastapić odwrócenie tego trendu. Liczba osób aktywnie korzystających ze specjalistycznej pomocy jest jednak znacznie niższa niż tych faktycznie pomocy potrzebujących. Przyczyn jest wiele: brak czasu, wstyd, brak motywacji, niezdawanie sobie sprawy z problemu, ale też i kwestie finansowe.

  Ciekawą alternatywą w takiej sytuacji mogą okazać się porady psychologiczne przez Internet. Jednym z udanych przedsięwzięć tego typu jest Poradnia Osobista. Oferuje ona specjalistyczną pomoc psychologiczną oraz sesje psychoterapeutyczne bez konieczności wychodzenia z własnego domu. Obok zalet typowych dla tej formy komunikacji (komfort, anonimowość, lepsza możliwość przełamania wstydu, niższa cena), Poradnię Osobistą wyróżniają: przyjazny design, przejrzystość serwisu oraz - co chyba najistotniejsze - znakomicie oceniani eksperci.

  Poradnia Osobista zaprasza wszystkich potrzebujących dobrego wsparcia na www.PoradniaOsobista.pl

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje