Notariusz Wrocław

Notariusz Wrocław
Notariusz Anna Sobków-Kielar Notariusz Wrocław na swojej firmowej stronie www namawia do korzystania z usług notarialnych takich jak tworzenie aktów notarialnych, protokołów oraz innych czynności wymienionych w ustawie o notariacie. Notariusz Anna Sobków-Kielar posiada wieloletnie doświadczenie w branży, może pochwalić się skrupulatnością i rozległą wiedzą na temat lokalnego rynku nieruchomości. Jeśli są Państwo zaciekawieni usługami Kancelarii Anny Sobków-Kielar Kancelaria Notarialna Wrocław, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Kancelarii pod adresem www. rejent. wroc. pl, gdzie odszukać można precyzyjne dane na temat lokalizacji firmy, informację o godzinach obsługi klientów jak też pełną ofertę Kancelarii Notarialnej.

Szczegóły strony www.rejent.wroc.pl

Podlinkuj stronę www.rejent.wroc.pl

Notariusz Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

 • Kancelaria Notarialna Zbigniew Wocka - Bydgoszcz »

  Notariusz w Bydgoszczy ma w ofercie usługi notarialne w zakresie przygotowywania wyciągów oraz wypisów, sporządzanie na żądanie interesanta projektów aktów, oświadczeń oraz różnych innych dokumentów, sporządzanie poświadczeń oraz robienie aktów notarialnych. Lokalizacja biura w środku miasta i umożliwienie osobistego ustawienia się na spotkanie zwiększa atrakcyjność naszych usług.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noteriusz Wrocław »

  Kancelaria KBPP to profesjonalny zespół - struktura kancelarii i charakter ukształtował się z datą 1 września 2007 r. i działa nieprzerwanie po dziś dzień - doświadczeni współpracownicy to podstawa efektywnych działań. Nasi partnerzy mają długoletnie doświadczenie w zakresie udzielania usług prawnych, świadczyli wcześniej usługi w renomowanych kancelariach.

  Oferta kancelarii to np.: dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo pracy, prawo podatkowe.

  Siedziba KBPP znajduje się na ul.Kościuszki 14, Wrocław - okolice od początku działalności. Kancelaria "od spraw trudnych" - zyskaliśmy takie miano wśród naszych klientów dzięki naszym wynikom pracy.

  Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, prowadzi obsługę prawną w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim - działalność w wymiarze międzynarodowym, mamy przedstawicieli w Belgii i Francji.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Strzesak i Brzeziński »

  Kancelaria świadczy usługi z zakresu dziedzin prawa:
  - prawo cywilne,
  - prawo ubezpieczeń,
  - prawo gospodarcze i handlowe,
  - prawo pracy,
  - obrót gospodarczy, obrót papierami wartościowymi,
  - prawo rodzinne i opiekuńcze,
  - prawo procesowe,
  - prawo karne,
  - prawo własności intelektualnej,
  - postępowanie wykonawcze,
  - postępowanie postpenitencjarne.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • A. Słodkowska-Pęk - Kancelaria Notarialna z Krakowa »

  Kancelaria Notarialna w Krakowie - Anna Słodkowska-Pęk proponuje szeroki wachlarz usług powiązanych z prawem notarialnym: sporządzanie akt notarialnych i poświadczenia, sporządzanie protokołów, wypisy, odpisy, a także wyciągi dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług, dokładny adres i mapka dojazdu umieszczone są na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Zamość, domy, mieszkania »

  Zapraszamy Państwa na stronę naszej agencji z Zamościa. Mamy do zaproponwania wiele atrakcyjnych nieruchomości w Zamościu i okolicach, a także na Roztoczu
  Mieszkania, działki, siedliska, domy, domki letniskowe na sprzedaż.A co interesujące z Kupującym nie zawieramy umowy pośrednictwa i nic nam nie płaci.
  Nie ukrywamy adresów nieruchomości.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria adwokacka Marioli Świderskiej świadczy pomoc prawną w sprawach karnych, gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych i z prawa pracy. Oferuje porady prawne (także on-line, e-mail zwrotny z odpowiedzią już w 24 godziny), prowadzi sprawy przed sądem lub urzędem, sporządza opinie prawne, pisma procesowe (np. pozwy, zażalenia, apelacje), sporządza wzory umów (np. umowa najmu). Opłaty są niskie i przystosowane do możliwości finansowych klienta.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław Śródmieście »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz zlokalizowana we Wrocławiu świadczy najwyższej jakości usługi prawne dla osób indywidualnych i instytucji. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje pomoc prawną, z zakresu udzielania konsultacji prawnych, sporządzania wniosków procesowych oraz zastępstw przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Nasza kancelaria trudni się postępowaniami z wielu dyscyplin prawa, m.in: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dziedzina złożona, dlatego osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy, wykazują nie małe trudności w interpretacji zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów prawnych. Trudnimy się sprawami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi.
  Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje też pomoc prawną on-line. Korzystając z usługi przez internet nasi klienci otrzymują szybkie, rzetelne i poufne rozwiązanie przedstawionego dylematu. Do zaznajomienia się z całą propozycją usług kancelarii zapraszamy na stronę www.Adwokat-Wroclaw.eu

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Warszawa - Robert Ofiara. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie wszelkich spraw prawnych na każdym etapie postępowania i przed sądami wszystkich instancji. W naszej kancelarii możecie Państwo uzyskać w pełni profesjonalną pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa: w sprawach cywilnych, odszkodowawczych, rodzinnych, gospodarczych, karnych czy międzynarodowych. Zapewniamy obsługę prawna zarówno osób prywatnych, jak i firm. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Słomka Notariusz Bydgoszcz »

  Notariusz sporządza akty notarialne, w tym umowy darowizny, umowy sprzedaży, testamenty, umowy spółek kapitałowych, umowy zamiany, akty poświadczenia dziedziczenia i inne czynności wynikające z odrębnych przepisów. Zapraszamy do kancelarii w każdej sytuacji, gdy potrzebują Państwo pomocy notariusza, zaś w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności poza siedzibą kancelarii.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Kancelaria adwokacka Krzysztof Adamczewski adwokat w Poznaniu świadczy pełen zakres usług prawniczych dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Zamkowej prowadzącej od Starego Rynku do ruin starego zamku poznańskiego. Adwokat przyjmuje także w dwóch filiach: w Nowym Tomyślu i w Opalenicy. Kancelaria jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Adwokat świadczy usługi także w języku angielskim i hiszpańskim.

  Adwokat Adamczewski jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2003 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Lata pracy w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich pozwoliły zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie, w szczególności w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych. Własną kancelarię adwokat Krzysztof Adamczewski prowadzi od 2007 roku.

  Kancelaria adwokacka specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych klientów indywidualnych i firm oraz prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej.
  Podstawowy zakres działalności obejmuje sprawy cywilne w tym m. in. dotyczące odszkodowań, nieruchomości, umów. Sprawy karne obrona podejrzanych i oskarżonych, reprezentowanie pokrzywdzonych.
  Bogate doświadczenie adwokat posiada w sprawach gospodarczych z udziałem przedsiębiorców i spółek. Odrębną gałęzią działań adwokata to sprawy spadkowe w tym dotyczące nabycia lub odrzucenia spadku, testamentów, o zachowek oraz rodzinne czyli rozwód, separacja, alimenty. Ponadto kancelaria prowadzi sprawy pracownicze z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także administracyjne przed urzędami administracji publicznej i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz Płaska Marek, notariusz Warchoł Elżbieta, notariusz Warchoł Zbigniew. Kancelaria Notarialna s.c. Szpitalna 8, lokal nr 6, 00-031 Warszawa22 829 20 75 www.plaskawarchol.ple-mail: plaskawarchol@notariusze.waw.plZgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:- sporządza akty notarialne,- sporządza poświadczenia,- sporządza protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,- spisuje protokoły,- sporządza protesty weksli i czeków,- doręcza oświadczenia,- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,- sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,- sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN GRUSKOŚ Notariusze kraków »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działalnością Kancelarii Notarialnej kierowanej przez Romanę Gruskoś, doświadczonego, świetnie przygotowanego, wykonującego swoje obowiązki solidnie oraz rzetelnie Notariusza. Przedstawiana Kancelaria znajduje się w Krakowie. W ramach aktywności, nasza Kancelaria dokonuje wszelkich czynności, przewidzianych we właściwych ustawach. Z naszą pomocą prosto przebrniecie Państwo przez stwierdzenie nabycia spadku. Pomożemy zrozumieć różnicę pomiędzy umową o dożywocie a umową darowizny, umową sprzedaż a umową zamiany, testamentem do całości spadku a testamentem z zapisem windykacyjnym. Oferujemy usługi rzetelne a także zabezpieczające interesy wszystkich stron danej czynności. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje