Notariusz Wrocław

Notariusz Wrocław
Notariusz Anna Sobków-Kielar Notariusz Wrocław na swojej firmowej stronie www namawia do korzystania z usług notarialnych takich jak tworzenie aktów notarialnych, protokołów oraz innych czynności wymienionych w ustawie o notariacie. Notariusz Anna Sobków-Kielar posiada wieloletnie doświadczenie w branży, może pochwalić się skrupulatnością i rozległą wiedzą na temat lokalnego rynku nieruchomości. Jeśli są Państwo zaciekawieni usługami Kancelarii Anny Sobków-Kielar Kancelaria Notarialna Wrocław, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Kancelarii pod adresem www. rejent. wroc. pl, gdzie odszukać można precyzyjne dane na temat lokalizacji firmy, informację o godzinach obsługi klientów jak też pełną ofertę Kancelarii Notarialnej.

Szczegóły strony www.rejent.wroc.pl

Podlinkuj stronę www.rejent.wroc.pl

Notariusz Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

 • Noteriusz Wrocław »

  Kancelaria KBPP to profesjonalny zespół - struktura kancelarii i charakter ukształtował się z datą 1 września 2007 r. i działa nieprzerwanie po dziś dzień - doświadczeni współpracownicy to podstawa efektywnych działań. Nasi partnerzy mają długoletnie doświadczenie w zakresie udzielania usług prawnych, świadczyli wcześniej usługi w renomowanych kancelariach.

  Oferta kancelarii to np.: dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo pracy, prawo podatkowe.

  Siedziba KBPP znajduje się na ul.Kościuszki 14, Wrocław - okolice od początku działalności. Kancelaria "od spraw trudnych" - zyskaliśmy takie miano wśród naszych klientów dzięki naszym wynikom pracy.

  Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, prowadzi obsługę prawną w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim - działalność w wymiarze międzynarodowym, mamy przedstawicieli w Belgii i Francji.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Strzesak i Brzeziński »

  Kancelaria świadczy usługi z zakresu dziedzin prawa:
  - prawo cywilne,
  - prawo ubezpieczeń,
  - prawo gospodarcze i handlowe,
  - prawo pracy,
  - obrót gospodarczy, obrót papierami wartościowymi,
  - prawo rodzinne i opiekuńcze,
  - prawo procesowe,
  - prawo karne,
  - prawo własności intelektualnej,
  - postępowanie wykonawcze,
  - postępowanie postpenitencjarne.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancleria prawna Warszawa »

  Społeczeństwo przyzwyczajone jest do tego, iż prawnik jest kojarzony często z problemami prawnymi konkretnej osoby - i jest to często skojarzenie pejoratywne. Tymczasem prawnik jest także osobą, która zajmie się interesami naszej firmy, takimi jak organizowanie formalności, jak również pomoże nam w rozwiązaniu problemów majątkowych naszej rodziny. Dobry prawnik na pewno nie jest tanią inwestycją - zwykle kosztuje nas dużo, jednakże jego efekty działań są widoczne i dosyć szybkie, o ile znajdziemy prawnika, który ma umiejętności oraz ma odpowiednie umiejętności, potwierdzone zdaniem innych, znanych nam osób. Jeśli chcemy zadecydować, jaki prawnik będzie dla nas właściwy, najpierw musimy poszukać specjalisty z konkretnymi, niezbędnymi dla naszej sprawy kwalifikacjami. Warto zwrócić także uwagę na to, jakie doświadczenie w rozwiązywaniu spraw ma określony prawnik. Czasem do rozwiązania konkretniej sprawy jest wystarczający jeden prawnik o pojedynczej umiejętności, czasem jednak lepiej jest zwrócić się do jednej spółki zatrudniającej prawników różnorodnych specjalności - kancelaria prawna na pewno sprawdzi się w momencie, gdy mamy świadomość, że nasza sprawa jest złożona i może wymagać pomocy specjalistów od różnorodnych kategorii prawa.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • A. Słodkowska-Pęk - Kancelaria Notarialna z Krakowa »

  Kancelaria Notarialna w Krakowie - Anna Słodkowska-Pęk proponuje szeroki wachlarz usług powiązanych z prawem notarialnym: sporządzanie akt notarialnych i poświadczenia, sporządzanie protokołów, wypisy, odpisy, a także wyciągi dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług, dokładny adres i mapka dojazdu umieszczone są na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Zamość, domy, mieszkania »

  Zapraszamy Państwa na stronę naszej agencji z Zamościa. Mamy do zaproponwania wiele atrakcyjnych nieruchomości w Zamościu i okolicach, a także na Roztoczu
  Mieszkania, działki, siedliska, domy, domki letniskowe na sprzedaż.A co interesujące z Kupującym nie zawieramy umowy pośrednictwa i nic nam nie płaci.
  Nie ukrywamy adresów nieruchomości.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria adwokacka Marioli Świderskiej świadczy pomoc prawną w sprawach karnych, gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych i z prawa pracy. Oferuje porady prawne (także on-line, e-mail zwrotny z odpowiedzią już w 24 godziny), prowadzi sprawy przed sądem lub urzędem, sporządza opinie prawne, pisma procesowe (np. pozwy, zażalenia, apelacje), sporządza wzory umów (np. umowa najmu). Opłaty są niskie i przystosowane do możliwości finansowych klienta.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Warszawa - Robert Ofiara. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie wszelkich spraw prawnych na każdym etapie postępowania i przed sądami wszystkich instancji. W naszej kancelarii możecie Państwo uzyskać w pełni profesjonalną pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa: w sprawach cywilnych, odszkodowawczych, rodzinnych, gospodarczych, karnych czy międzynarodowych. Zapewniamy obsługę prawna zarówno osób prywatnych, jak i firm. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Słomka Notariusz Bydgoszcz »

  Notariusz sporządza akty notarialne, w tym umowy darowizny, umowy sprzedaży, testamenty, umowy spółek kapitałowych, umowy zamiany, akty poświadczenia dziedziczenia i inne czynności wynikające z odrębnych przepisów. Zapraszamy do kancelarii w każdej sytuacji, gdy potrzebują Państwo pomocy notariusza, zaś w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności poza siedzibą kancelarii.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Kancelaria adwokacka Krzysztof Adamczewski adwokat w Poznaniu świadczy pełen zakres usług prawniczych dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Siedziba Kancelarii mieści się w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Zamkowej prowadzącej od Starego Rynku do ruin starego zamku poznańskiego. Adwokat przyjmuje także w dwóch filiach: w Nowym Tomyślu i w Opalenicy. Kancelaria jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Adwokat świadczy usługi także w języku angielskim i hiszpańskim.

  Adwokat Adamczewski jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2003 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Lata pracy w renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich pozwoliły zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie, w szczególności w reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych. Własną kancelarię adwokat Krzysztof Adamczewski prowadzi od 2007 roku.

  Kancelaria adwokacka specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych klientów indywidualnych i firm oraz prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej.
  Podstawowy zakres działalności obejmuje sprawy cywilne w tym m. in. dotyczące odszkodowań, nieruchomości, umów. Sprawy karne obrona podejrzanych i oskarżonych, reprezentowanie pokrzywdzonych.
  Bogate doświadczenie adwokat posiada w sprawach gospodarczych z udziałem przedsiębiorców i spółek. Odrębną gałęzią działań adwokata to sprawy spadkowe w tym dotyczące nabycia lub odrzucenia spadku, testamentów, o zachowek oraz rodzinne czyli rozwód, separacja, alimenty. Ponadto kancelaria prowadzi sprawy pracownicze z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także administracyjne przed urzędami administracji publicznej i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz Płaska Marek, notariusz Warchoł Elżbieta, notariusz Warchoł Zbigniew. Kancelaria Notarialna s.c. Szpitalna 8, lokal nr 6, 00-031 Warszawa22 829 20 75 www.plaskawarchol.ple-mail: plaskawarchol@notariusze.waw.plZgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:- sporządza akty notarialne,- sporządza poświadczenia,- sporządza protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,- spisuje protokoły,- sporządza protesty weksli i czeków,- doręcza oświadczenia,- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,- sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,- sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN GRUSKOŚ Notariusze kraków »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działalnością Kancelarii Notarialnej kierowanej przez Romanę Gruskoś, doświadczonego, świetnie przygotowanego, wykonującego swoje obowiązki solidnie oraz rzetelnie Notariusza. Przedstawiana Kancelaria znajduje się w Krakowie. W ramach aktywności, nasza Kancelaria dokonuje wszelkich czynności, przewidzianych we właściwych ustawach. Z naszą pomocą prosto przebrniecie Państwo przez stwierdzenie nabycia spadku. Pomożemy zrozumieć różnicę pomiędzy umową o dożywocie a umową darowizny, umową sprzedaż a umową zamiany, testamentem do całości spadku a testamentem z zapisem windykacyjnym. Oferujemy usługi rzetelne a także zabezpieczające interesy wszystkich stron danej czynności. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  Adwokat Skwira oferuje wszelkie posługi z zakresu porad prawnych dla podmiotów fizycznych jak i firm. Zespół osób składający się na kancelarię to wysoko wykształceni prawnicy z dużym doświadczeniem oraz wielkimi osiągnięciami. Kancelaria opiekuje się klientami w zakresie praw morskich, cywilnego, prawa karnego, i również od całkiem niedawna również sklepów ecommerce. Oprócz pomocy pełna oferta zawiera także przykładowo takie usługi jak pisanie różnych pism sądowych oraz pełna reprezentacja mienia przed organem sądowym. Lokalizacja firmy mieści się w centrum Szczecina leczswymi usługami obejmuje przedsiębiorstwa z całej Polski. Jeśli mają Państwo komplikacje z podziałem spadku, rozejściem się z małżonkiem lub negocjacjami najlepszych warunków rozdzielenia dostatku, Skwira jest najlepszym wyborem. Propozycja przewiduje także pomoc jeśli chodzi o zredagowanie regulaminów dla sklepu internetowego oraz ochronę prawniczą dla firm. Też dla klientów z rybołówstwa została specjalnie sporządzona pełna propozycja opieki z zakresu prawa morskiego. Serdecznie zachęcamy Państwa ba stronę internetową skwira. eu w celu przedstawienia pełnej propozycji, a także rozpoczęcia solidnej, owocnej współpracy już dziś. Dodatkowo można na niej odnaleźć gotowe wzorce oraz szablony poświadczeń przydatnych w trakcie trwającego procesu administracyjnego.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
Płatności SMS w serwisie obsługuje